image-o-nasТоргова марка «М14» – бренд українського виробника широкого спектру полімерних виробів, компанії  ТОВ «СП ЛТД».

Наша основна сфера діяльності це виробництво товарів побутового споживання, включаючи авто аксесуари, також товарів застосованих в різних сферах, пов’язаних з електротехнікою, будівництвом і ремонтом і т.д.

Асортимент вироблених товарів постійно розширюється, вчасно реагуючи на зміни ринку.

Ми дорожимо співпрацею з нашими клієнтами і партнерами, тому постійно контролюємо якість продукції, що випускається і шукаємо найкращі рішення в розробці наших товарів.

Розробляючи нову позицію нашого асортименту, ми завжди дбаємо про те, щоб зробити її якомога якісніше і зручніше в порівнянні з аналогами, при цьому задовольнивши запити клієнтів і зберігти привабливі ціни.

Висока якість продукції, що виробляється забезпечується високотехнологічним обладнанням і сучасними методами виробництва, а оптимізація технічних процесів допомагає зберегти ціни доступними.

Наша компанія спеціалізується на виробництві «ручок для упаковки». Ми запропонуємо готові рішення для Вашої упаковки. Також можливе виготовлення ручок за індивідуальним замовленням з нанесенням логотипу.

Застосування пластикових ручок поліпшить дизайн Вашої упаковки і полегшить перенесення коробок для споживачів.

Пластикові ручки завжди в наявності.

Ручки можуть бути виготовлені в будь-якому кольорі.

Що ми можемо Вам запропонувати?

  • Продукція безпосередньо від українського виробника;
  • Кращі ціни для оптовиків;
  • Завжди наявність на складі;
  • Робота з постійними клієнтами на індивідуальних умовах;
  • Гнучка система знижок.

Наші фахівці завжди готові відповісти на всі Ваші запитання – проінформувати та проконсультувати по всім видам продукції, що випускається або допомогти в оформленні замовлення.

Top