logo-smallНаша компанія спеціалізується на виробництві пластикових ручок.

Зручність: пластикові ручки використовуються на всіх типах упаковки, тари, пакетах. Пластикові ручки для картонних коробок дозволяють покупцеві зручно і без додаткового обмотування скотчем нести коробку.

Додаткова реклама: Якщо на вашій упаковці використовуються ручки з логотипом, і картонна коробка на якій нанесена інформація про продукцію, будуть додатковою рекламою, поки покупець буде нести картонну упаковку з логотипом і брендованими пластиковими ручками.

Захист від підробок: великі і успішні компанії виробники намагаються максимально захистити зовнішній вигляд продукції і упаковки. Наша компанія розробить і виготовить на сучасному обладнанні аналог, якого немає в Україні, ручки з логотипом для коробок, зі спеціальним захистом від підробок.

Унікальність: наша компанія може виготовити пластикові ручки з сучасних матеріалів. Ми можемо виготовити пластикові ручки зі спеціального флуоресцентного матеріалу. І ваша упаковка з пластиковими ручками у вечірній час доби буде привертати увагу інших можливих покупців продукції.

Ціна: ми виробляємо ручки для коробів, ручки для поліетиленових пакетів, ручки для картонних пакетів, тому наша оптова ціна на пластикові ручки буде найвигіднішою в Україні.
Конкуренція: ми виробляємо пластикові ручки з логотипом для виробників і проводили маркетингові дослідження. В результаті, яких з’ясувалося, що потенційний покупець швидше вибере упаковку з пластиковими ручками яку зручно нести. Використання ручки для картонної упаковки наших клієнтів дозволили збільшити продажі на 20% -30% тільки за рахунок більш зручної картонної упаковки з пластиковими ручками.

Готові рішення: наша компанія розробляє індивідуальні рішення для ручок з логотипом в найкоротші терміни. Ми можемо запропонувати готові рішення стандартних пластикових ручок які завжди є на складі.

Доставка: наша компанія доставляє пластикові ручки в міста: Київ, Дніпро, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Кіровоград, Луцьк, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Вінниця, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці.

 

Продукція

Артикул: Ручка PR-01

Опис: Однокомпонентна пластмасова ручка PR-01 для вантажу до 3 кг

scheme-PR-01

Артикул: Ручка PR-02

Опис: Однокомпонентна пластмасова ручка PR-02 для вантажу до 18-22 кг

scheme-PR-02

Артикул: Ручка PRP-03

Опис: Двокомпонентна пластмасова ручка PRP-03 з підкладкою для вантажу до 18-22 кг

scheme-PR-03

Артикул: Ручка PR-04

Опис: Однокомпонентна пластмасова ручка PR-04 для вантажу до 8 кг

scheme-PR-04

Артикул: Ручка PRP-05

Опис: Двокомпонентна пластмасова ручка PRP-05 для вантажу до 8 кг

scheme-PR-05

Артикул: Ручка PRP-06

Опис: Двокомпонентна пластмасова ручка PRP-06 для вантажу

scheme-PR-06

Артикул: Ручка PR-07

Опис: Трикомпонентна пластмасова ручка PR-07 для вантажу

scheme-PR-07

Артикул: Ручка PRP-08

Артикул: Ручка PRP-09

Артикул: Ручка PRP-10

Артикул: Ручка PRP-11

Артикул: Ручка PRP-12

Артикул: Ручка PRP-13

Артикул: Ручка PRP-14

Top